Pozycjonowanie stron i sklepów

  • home
  • /
  • Pozycjonowanie stron i sklepów

Innowacyjne usługi SEO, dostosowane do Twoich potrzeb kampanie, mające na celu wzmocnienie Twojej marki w sieci

Kluczem do skutecznego marketingu organicznego w wyszukiwarkach internetowych jest zbudowanie długotrwałego połączenia z wyszukiwarkami. Im lepiej wyszukiwarki rozumieją Twoją stronę – tym lepiej ją analizują i umieszczają na lepszych pozycjach.

Optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarek (czyli tak zwana optymalizacja i proces pozycjonowania  – SEO) polega na optymalnym przygotowaniu strony pod kątem wyszukiwarek internetowych i dobraniu odpowiednich słów kluczowych. Docieramy wtedy do najszerszego grona odbiorców.

Najpopularniejsze wyszukiwarki internetowe

Zwiększenie widoczności w głównych wyszukiwarkach internetowych takich jak Google, Bing czy Yahoo spowoduje zwiększenie widoczności witryny na całym świecie. Więcej ruchu oznacza więcej konwersji a w efekcie – wzrost zysków.

Agencja Interaktywna WUDOKA pracuje z Państwem, a nie dla Państwa – w ten sposób znamy cele biznesowe naszych klientów i wprowadzamy skuteczniejsze strategie pomagające w osiągnięciu tych celów.

Jako firma, szczycimy się wyeliminowaniem żargonu technicznego i mówieniem do swoich klientów jak człowiek – używając słów które każdy może zrozumieć. W ten sposób wiesz dokładnie, co robimy, dlaczego i w jaki sposób może to przynieść korzyści Twojej firmie.

Dzięki współpracy z wieloma firmami i różnymi markami, posiadamy wypracowane strategie i techniki przynoszące efekty. Ciągła praca nad tymi strategiami powoduje, że jesteśmy gotowi na wszystkie zmiany algorytmów wyszukiwarek – nawet te niezapowiadane. Nasza praca nie polega tylko na zdobywaniu mocnych linków z zaufanych stron – staramy się działać głównie na stronie.

Dlaczego Twoja firma potrzebuje SEO?

Wydajność i szybkość ładowania Państwa strony internetowej będzie miała znaczący wpływ na postrzeganie Państwa firmy, zarówno pozytywnie, jak i negatywnie – dlatego tak ważne jest, powierzenie tych zadań odpowiedniej agencji interaktywnej która posiada duże doświadczenie.

Oto kilka powodów, dla których nie należy ignorować ruchu organicznego i dlaczego Państwa firma potrzebuje specjalisty SEO:

Wszystkie wielkie firmy istnieją w internecie

Czy to zakup produktu, rezerwacja usługi lub generowanie świadomości marki, liderzy rynku są obecni w wynikach wyszukiwania, osiągając potencjalnie globalną publiczność, która nie jest osiągalna bez bycia online.

Pozycjonowanie stron z całego świata

Efekty pozycjonowania stron w różnych językach i w różnych krajach zawdzięczamy dostosowaniu naszych procesów do potrzeb biznesowych klientów. Dzięki odpowiedniemu dobraniu słów kluczowych oraz budżetów, nasze kampanie przyciągają najistotniejszych odbiorców, którzy autentycznie poszukują Twoich usług.

Odpowiednie zarządzanie kluczem do sukcesu

Zarządzanie SEO jest strategią efektywną kosztowo, a zwrot z inwestycji jest większy niż w przypadku większości innych podejść marketingowych. Nasze kampanie są dostosowywane do Twojego budżetu i nie ma limitu dochodu z pieniędzy które inwestujesz.

Długotrwałe efekty

Proces pozycjonowania stron jest długotrwały ale jeszcze dłużej utrzymują się jego efekty. Jeżeli z jakiegoś powodu zdecydujesz się zakończyć działania, nadal będziesz czerpać korzyści z inwestycji.

Usługi związane z pozycjonowaniem które oferujemy

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Optymalizacja strony pod kątem SEO, powinna być postrzegana jako inwestycja w przyszłość i im więcej się zainwestuje – tym większy otrzymamy zwrot w dłuższej perspektywie czasowej. Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek obejmuje większość naszych głównych usług, które wykonujemy co miesiąc.

Czy SEO jest potrzebne?

Przygotowanie witryny pod kątem SEO jest bardzo trudne – zwłaszcza na początku. Dokładnie zbadamy Państwa stronę internetową i jej zawartość. Po przeanalizowaniu wyników przygotujemy strategię działania dopasowaną do budżetu.

Tworzenie treści i artykułów

Ekscytujące treści urzekają odwiedzających i utrzymują ich na Twojej stronie, ale to właśnie wysokiej jakości i techniczne artykuły kierują klientów na Twoją stronę internetową w pierwszej kolejności.

Zanim przygotujemy artykuł dla Państwa strony internetowej lub sklepu, przeprowadzamy badania słów kluczowych. W ten sposób posiadamy bazę słów kluczowych których zamieszczenie w treści pomoże nie tylko w podniesieniu konwersji ale także w pozycjonowaniu.

Link building - zdobywanie linków

Link building to kluczowy element każdej kampanii SEO. Jeżeli poświęcimy mu odpowiednią ilość czasu i wysiłku, otrzymamy wysokiej jakości usługę która przyniesie widoczne zyski i wzrosty.

Ręcznie tworzymy linki i szukamy miejsc w których można je umieścić. Mają one wpływ na końcową pozycję strony w wynikach wyszukiwania. Warto zapamiętać, że w przypadku zdobywania linków nie liczy się ich ilość – tylko jakość. Posiadamy rozbudowaną bazę miejsc do umieszczania linków w postaci komentarzy, banerów lub artykułów promocyjnych.

Google Moja Firma - pozycjonowanie lokalne

Platforma Google Moja Firma ma kluczowe znaczenie podczas pozycjonowania strony i zdobywania ruchu z wyszukiwarki internetowej Google. Korzystamy z tego narzędzia u wszystkich naszych klientów, ponieważ panel Google Moja Firma, pojawiający się w wynikach wyszukiwania, zaprezentuje wszystkie obecne i przyszłe informacje, których mogą potrzebować klienci. Twoje dane biznesowe będą wyświetlane w wyszukiwarce i Google Maps. Narzędzie istnieje również po to, aby pokazać recenzje klientów w jednym, łatwym do znalezienia miejscu.

Opieka nad blogiem firmowym

Prowadzenie firmowego bloga jest bardzo ważne w procesie pozycjonowania strony. Taka sekcja na stronie lub sklepie internetowym umożliwia tworzenie naturalnych i istotnych treści na temat Twojej firmy. Dzięki zastosowaniu odpowiednich słów kluczowych można przekierować wartościowy ruch z wyników wyszukiwania.