Sklepy internetowe

  • home
  • /
  • Sklepy internetowe

Sprzedaż internetowa to szybko rozwijająca się dziedzina handlu. Ze względu na możliwość dotarcia do znacznie większej liczby odbiorców niż jakikolwiek sklep stacjonarny, kanał sprzedaży internetowej e-Commerce jest coraz częściej wykorzystywany jako część ogólnej strategii rozwoju firmy.

Niezależnie od tego, czy chcesz sprzedać żarówki, czy też części samochodowe - możemy pomóc Ci w rozwoju Twojego sklepu internetowego.

Nasze podejście do marketingu i internetu jest oparte na danych i zorientowane na wyniki. Tworzymy sklepy internetowe na różnorodnych platformach – zaczynając od WooCommerce, poprzez Prestashop a kończąc na autorskich rozwiązaniach.

Dowiedz się o naszych usługach ecommerce poniżej, lub skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić z nami swój projekt ecommerce.

W jaki sposób działamy?

Analiza

Wyjaśniasz nam swoje plany i oczekiwania dotyczące sklepu internetowego dla Twojej firmy. Analizujemy sklepy konkurencji, grupy docelowe i rozsądne rozwiązania sklepowe.

Koncepcja

Po dokonaniu wyboru systemu sklepowego, stworzymy indywidualnie dostosowaną ofertę w oparciu o Twoje życzenia. Przedstawiamy możliwe warianty i systemy sklepowe dla Twojego indywidualnego sklepu internetowego oraz doradzamy w zakresie obiecującej strategii marketingowej.

Projekt

Przekazujesz nam logo swojej firmy, zdjęcia produktów, które mają być sprzedawane i inne potrzebne pliki graficzne do umieszczenia w projekcie sklepu internetowego.

Wdrożenie

Gdy przygotowany projekt będzie zadowalający – przystąpimy do pracy i rozpoczniemy prace nad wdrożeniem. Na życzenie klientów rozszerzamy domyślne funkcjonalności sklepów internetowych o nowe rozwiązania. Gotowy sklep internetowy jest zawsze dokładnie testowany.

Integracje dla sklepów internetowych

Odpowiednie zintegrowanie sklepu internetowego z hurtowniami i programami do fakturowania gwarantuje zachowanie stanów magazynowych i ciągłość sprzedaży.

Wykonujemy integracje z zewnętrznymi plikami XML/CSV, parsujemy je przed pierwszym importem a nawet tworzymy połączenia z REST API.
Twój adres email zostanie wykorzystany tylko do kontaktu.