Strony internetowe

  • home
  • /
  • Strony internetowe
laptop i książka z instrukcja do tworzenia stron internetowych dla firm i koproacji

Zaprojektowaliśmy, opracowaliśmy oraz stworzyliśmy ponad 70 stron internetowych dla firm i korporacji. Szybkość, użyteczność, funkcjonalność – tymi słowami można opisać naszą usługę tworzenia stron internetowych. Od eleganckiego CMS po korporacyjne strony internetowe – nasza agencja interaktywna korzysta z umiejętności technicznych i wiedzy branżowej, aby pomóc Ci w pełni wykorzystać swój potencjał w Internecie.

Responsywne strony internetowe

Ponad 50 procent internautów wyszukuje informacje korzystając ze smartfonów. Jeśli witryna nie ma responsywnego wyglądu, nie wyświetla się dobrze na telefonach. Przez to możesz utracić potencjalnych klientów oraz sprzedaż. Dzięki temu, że nasze responsywne strony internetowe są wykonywane kompleksowo, otrzymujesz dopracowany projekt, dzięki czemu możesz zmaksymalizować liczbę konwersji.

responswyne strony internetowe w dzisiejszych czasach są obowiązkiem

Front-end w stronach internetowych - czyli to co widzi użytkownik

Nie wszystkie strony internetowe są takie same. Jedne posiadają więcej treści, inne więcej zdjęć a jeszcze inne wykonują skomplikowane operacje po stronie użytkownika. Biorąc pod uwagę te wszystkie czynniki, wygląd stron internetowych jest zaprojektowany w taki sposób aby strona ładowała się jak najszybciej i była łatwa w utrzymaniu. Dodatkowo nasz kod przygotowany jest pod kątem – pozycjonowania stron internetowych co ułatwia indeksowanie stron przez roboty wyszukiwarek.

Nasi front-end developerzy pracują z najnowszymi technologiami, dostarczając klientom strony internetowe w bezpiecznym i nowoczesnym wydaniu. Gwarantuje to stabilność i szybkość wczytywania się strony.

Back-end - operacje po stronie serwera

Nasi programiści wykorzystują najnowsze i najbardziej popularne technologie i frameworki – zaczynając od tych open-source a kończąc na płatnych rozszerzeniach. Te działania są przemyślane, wspierane i są czymś, na czym możesz zawsze polegać.

Posiadamy olbrzymie doświadczenie w popularnych systemach zarządzania treścią i i ich integracjach z zewnętrznymi systemami. Jesteśmy gotowi stworzyć produkt którego potrzebujesz. Lubimy wyzwania w których możemy pokazać swoje umiejętności.
Twój adres email zostanie wykorzystany tylko do kontaktu.