Wizytówki Google Moja Firma

 • home
 • /
 • Wizytówki Google Moja Firma

Dlaczego potrzebujesz konta Google My Business

Google Moja Firma to bezpłatne i łatwe w użyciu narzędzie, które pozwala firmom z fizycznych lokalizacji zarządzać tym, w jaki sposób pojawiają się na w wynikach wyszukiwania i w Google Maps

Istnieje kilka powodów, dla których potrzebujesz wizytówki Google My Business. Poświęćmy chwilę, aby omówić niektóre z największych z nich…

Przewijaj dalej aby dowiedzieć się więcej lub przejdź do szczegółów oferty

Google Business ułatwia klientom znalezienie Twojej fizycznej lokalizacji oraz całego profilu firmy

Wizytówka Google My Business (Google Moja Firma) sprawia, że klienci mogą łatwo znaleźć dokładną lokalizację Twojego sklepu lub firmy w Google Maps. Jest to przydatne zwłaszcza w sytuacjach, gdy siedziba Twojego biznesu znajduje się w trudno dostępnym miejscu.

Kiedy widoczna jest wizytówka Google Moja Firma?

Założenie konta Google Moja Firma może radykalnie zwiększyć widoczność Twojego wyszukiwania.

Poczujmy się jak Twój klient który szuka sklepu z zabawkami – wchodzi on w wyszukiwarkę Google i wpisuje frazę “sklep z zabawkami”, wyszukiwarka wyświetli mu listę wyników wyszukiwań, na szczycie której znajdzie się sekcja z lokalnymi firmami, pasującymi do wyszukiwanego hasła. Jeżeli prowadzisz sklep z zabawkami to Twoja firma pojawi się właśnie tam.

Jak widać na powyższym zrzucie, zostały pokazane wizytówki firmy w najbliższej lokalizacji. Oprócz tego, widoczne są także opinie i dane kontaktowe (godziny otwarcia, adres i numer telefonu).

Wizytówka w Google nie tylko ułatwia klientom zakupy fizyczne ale także te dokonywane przez internet. Dzięki posiadaniu sklepu internetowego, możemy umieścić do niego odnośnik w naszej wizytówce. Może ona znacznie poprawić widoczność naszej strony w Google w Google.

Nie wspominając o tym, że gdy potencjalni klienci szukają lokalnych firm, są na ogół gotowi do dokonania natychmiastowego zakupu (lub przynajmniej są bardzo zainteresowani jego dokonaniem).

Ludzie szukając w Google frazy “Krem do twarzy z naturalnym aromatem”, w większości przypadków nie chcą znaleźć bloga który będzie opisywał ten krem – chcą znaleźć bezpośrednią stronę na której będą mogli zakupić ten krem. Podobnie jest z punktami gastronomicznymi – głodni klienci są zdesperowani i szukają dobrej knajpy z pozytywnymi ocenami więc jeżeli dbasz o swoją markę w sieci, klient na pewno do niej trafi.

Opinie o Twojej firmie

Google My Business umożliwia wyświetlanie przydatnych informacji i ułatwia klientom zamieszczanie recenzji i opinii dotyczących naszej firmy. Oprócz tego, że wizytówka Google jest łatwiejsza do zauważenia w wynikach wyszukiwania pozwala firmom na dodawanie użytecznych informacji, takich jak:

 • nazwa
 • zakres usług
 • lokalizacja
 • numer telefonu
 • strona internetowa
 • godziny pracy
 • zdjęcia
 • aktualne informacje i promocje

Niezależnie od tego, czy firmom się to podoba czy nie, klienci będą zostawiać recenzje, jeśli mają dobre (lub złe) doświadczenia. Miło jest mieć je wszystkie w jednym, łatwym do zarządzania miejscu, gdzie można szybko reagować w profesjonalny sposób.

Nasza oferta - założenie wizytówki i jej pozycjonowanie

Google nie pobiera żadnej opłaty za założenie wizytówki w Google Moja Firma. Agencja Marketingowa WUDOKA oferuje usługę założenia i pozycjonowania wizytówki w lokalnych wynikach wyszukiwania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wypozycjonować taką wizytówkę w bezpieczny sposób.

W przypadku zainteresowania tą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego – przekażemy więcej informacji i szczegółów.

Przykładowe efekty pozycjonowania wizytówek Google Moja Firma

Skuteczność niepozycjonowanej wizytówki Google Moja Firma.
Skuteczność wizytówki która była przez nas pozycjonowana

Wizytówki należą do firm które obsługujemy – ich branża jest taka sama tak jak rejon który obsługują.